З 1 жовтня 2025 року в Україні почнуть вилучати з обігу монети номіналом 10 копійок. Вони залишатимуться платіжним засобом, але банки не будуть видавати їх у касах. Це рішення прийнято через зниження попиту на ці монети, що дозволить зекономити витрати на їх виготовлення та оброблення. Також з 1 жовтня 2025 року введуть правила заокруглення сум у чеку, якщо в магазині чи на підприємстві не вистачить монет по 10 копійок. Суми будуть заокруглюватися до найближчої цифри, що закінчується на 00, без збільшення вартості під час безготівкових розрахунків.
- Домашня
- Новини України
- З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок
Опублікувати у
Новини України
З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Українцям у Польщі відмовляють у статусі біженця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Ультиматум Білорусі. Як Лукашенко допомагає РФ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Сенат підтримав обмеження повноважень Трампа щодо Ірану
Опубліковано
admin
На кордоні з Польщею почали тестувати нову систему контролю
