З 1 жовтня 2025 року український Національний банк почне вилучати з обігу монети номіналом 10 копійок. Ці монети залишаться платіжним засобом, і їх можна буде використовувати для розрахунків. Банки не будуть видавати їх в касах, а Нацбанк припинить карбування цього номіналу. Вилучення таких монет допоможе зменшити витрати на їх виготовлення, транспортування та зберігання. Також з 1 жовтня 2025 року будуть застосовуватися правила заокруглення сум у чеках, якщо в магазині або на підприємстві не буде монет по 10 копійок. наприклад, сума, що закінчується від 1 до 24 копійок, буде заокруглюватися вниз до найближчої суми, яка закінчується на 00 копійок, і так далі. В безготівкових розрахунках заокруглення не буде застосовуватися.
- Домашня
- Новини України
- З 1 жовтня поступово вилучатимуть з обігу монети номіналом 10 копійок
Опублікувати у
Новини України
З 1 жовтня поступово вилучатимуть з обігу монети номіналом 10 копійок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Командирка відділення БпЛА про свій бойовий шлях та віру в перемогу | “Герої”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар заявив про готовність зіграти у вирішальному матчі бразильців
Опубліковано
admin
З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок
