З 1 жовтня 2025 року український Національний банк почне вилучати з обігу монети номіналом 10 копійок. Ці монети залишаться платіжним засобом, і їх можна буде використовувати для розрахунків. Банки не будуть видавати їх в касах, а Нацбанк припинить карбування цього номіналу. Вилучення таких монет допоможе зменшити витрати на їх виготовлення, транспортування та зберігання. Також з 1 жовтня 2025 року будуть застосовуватися правила заокруглення сум у чеках, якщо в магазині або на підприємстві не буде монет по 10 копійок. наприклад, сума, що закінчується від 1 до 24 копійок, буде заокруглюватися вниз до найближчої суми, яка закінчується на 00 копійок, і так далі. В безготівкових розрахунках заокруглення не буде застосовуватися.
- Домашня
- Новини України
- З 1 жовтня поступово вилучатимуть з обігу монети номіналом 10 копійок
Опублікувати у
Новини України
З 1 жовтня поступово вилучатимуть з обігу монети номіналом 10 копійок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Навіть у росіян є претензія до Путіна – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Хмельниччині перекинувся туристичний автобус із 54 пасажирами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив дипломатам забезпечити графік постачань ППО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Кожен день видно, що українська влучність працює. Звернення Володимира Зеленського 23.06.2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Португалія розгромила Узбекистан завдяки дублю Роналду на ЧС-2026
Опубліковано
admin
З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок
