Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Іран і США уклали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свою частину угоди, але готові відповісти на насильство з боку Ірану насильством. Президент Трамп раніше звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню. Угода передбачає відкриття Ормузької протоки та припинення війни на 60 днів.

Більше від автора

Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу