Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до різних місць. Відбулася атака за допомогою безпілотників, які влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого стався вибух. Це вже друга атака на цю станцію у червні. Дії СБУ проводяться в рамках 40-денної операції впливу на Росію, яку затвердив президент України Володимир Зеленський з метою завершення війни.
- Домашня
- Новини України
- СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
Опубліковано
admin
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
