Угорщина та Сербія планують спорудити новий нафтопровід до 2027 року, який дозволить перевозити російську нафту до Сербії. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що трубопровід на угорській території буде довжиною 180-190 км. Також планується підвищити пропускну здатність електромереж між країнами. У квітні сербський уряд схвалив план будівництва частини нафтопроводу до термінала Транснафти в Новому Саді. Загальна довжина нового нафтопроводу становитиме понад 300 км і з’єднає Новий Сад з російським нафтопроводом Дружба в Угорщині.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Угорщина і Сербія реалізують “нафтовий міст” з Росії
Опублікувати у
Новини бізнесу
Угорщина і Сербія реалізують “нафтовий міст” з Росії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
НБУ визначив курси валют на наступний тиждень
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Бельгія впоралася з Новою Зеландією, а Єгипет розділив очки з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 17-го ігрового дня – кінець групового етапу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Дешам став рекордсменом за кількістю перемог на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
🎯 Фестиваль кар’єри: понад 400 заяв на службу та навчання в системі МВС
