США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після закінчення тимчасового відтермінування. Це було оголошено уповноваженим Президента України з питань санкційної політики. Раніше в березні санкції були частково послаблені через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але тепер вони повернулися в повному обсязі.

Більше від автора

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу