У Тернополі затримали чоловіка, який у стані сп’яніння влаштував перегони з патрульними та спричинив кілька аварій. Водій автомобіля Skoda, ймовірно, був під впливом алкоголю, не зупинився на вимогу поліції і створював аварійні ситуації на дорозі. Він викликав ДТП зі службовими автомобілями, вантажівкою та Audi. Зловмисника затримали і доправили до поліції для розслідування. Це 31-річний працівник одного з районних Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Чоловіка можуть притягнути до відповідальності за порушення ПДР, залишення місця ДТП та керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Також розглядається можливість відкриття кримінального провадження за опір працівникові правоохоронного органу. Чоловік служить у ЗСУ з 2020 року і перебував у щорічній відпустці на момент події. У Тернопільському ТЦК та СП заявили, що проводиться службове розслідування, а керівництво засуджує будь-які протиправні дії.
- Домашня
- Новини України
- У Тернополі п’яний працівник ТЦК втікав від поліції та скоїв кілька ДТП
Опублікувати у
Новини України
У Тернополі п’яний працівник ТЦК втікав від поліції та скоїв кілька ДТП
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ захопила три кілометри на Сумщині – DeepState
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ знищили 18 ворожих танків за одну спецоперацію
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Китай удвічі збільшить імпорт підсанкційного російського газу – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар готовий повернутися на поле і дебютувати на ЧС-2026
Опубліковано
admin
У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
