У середу, 17 вересня, відбувся матч Кубка України між командами Динамо і Олександрія. Динамо забило першим гол у першому таймі, але Олександрія зрівняла рахунок автоголом новачка Динамо, Владислава Блэнуцэ. Однак Динамо вирвало перемогу, забивши ще один гол наприкінці матчу. Олександр Піхальонок та Шола Огундана стали авторами голів для Динамо. Завдяки цій перемозі Динамо пройшло до 1/8 фіналу Кубка України.
- Домашня
- Новини спорту
- У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
Опублікувати у
Новини спорту
У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Німеччини втратила ключового захисника до кінця ЧС-2026
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ман Сіті готовий підвищити ставки в боротьбі за лідера Ноттінгем Форест
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Рятувальники другу добу гасять пожежу на Хортиці
