У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

У Києві правоохоронці затримали п’ятьох людей, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту і прив’язали його до дерева. Зловмисники також намагалися знищити камери відеоспостереження. Поліція отримала повідомлення про чоловіка без ознак життя біля річки, де виявили його тіло з тяжкими травмами. З’ясувалося, що нападниками була група молодиків, які побили чоловіка після словесного конфлікту. Потерпілий спробував втекти, але його знову знайшли і побили. У результаті тяжких травм чоловік помер. Усіх зловмисників затримали, їм оголошено підозру у вбивстві. На них чекає довічне ув’язнення.

Більше від автора

Засідання НКЕК від 17 червня 2026 року

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу