Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині розкрили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали. Збитки державі перевищують 15,3 мільйона гривень. Організаторкою схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка використовувала свій досвід у бухгалтерії для контролю фінансових операцій. Ще чотири особи були причетні до схеми. Групі підозрюваних оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив заставу для них у високій сумі. Досудове розслідування триває.

Більше від автора

У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті

Залізниця Німеччини повністю припинила роботу

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу