Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зауважив, що жодний суперник у єврокубках не є легким, але вони поважають свого суперника і готові до виклику. Тренер підкреслив важливість готовності перемагати будь-яку команду, незалежно від того, хто випаде в жеребку. Він також наголосив, що команда продовжить тренуватися на високому рівні і детально вивчатиме свого суперника перед матчами.

Більше від автора

Святослав Вакарчук опублікував фото з дітьми

Кілька районів Києва залишилися без світла

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу