Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві сталися перебої з електропостачанням в деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми стали виявлятися й на правому березі у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої підтвердили місцеві пабліки.

Більше від автора

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу