Україна стикається з проблемою генерації електроенергії через руйнування та пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок обстрілів. Однак, уряд пообіцяв, що при відсутності нових пошкоджень електромереж та російських атак, влітку українці не повинні очікувати відключень електропостачання. Експерти наголошують, що уряд вживає заходів для забезпечення стабільності електропостачання, але все ж існує ризик виникнення проблем, особливо за умови аномальної спеки. Це може призвести до дефіциту електроенергії і відключень за графіками. Також важко передбачити вплив погоди на стан енергосистеми, особливо з урахуванням збільшення кількості сонячних електростанцій. Уряд і експерти закликають громадян бути обережними та готуватися до можливих проблем з електропостачанням.
- Домашня
- Новини України
- Росія битиме по енергетиці: чи повернемось до графіків
Опублікувати у
Новини України
Росія битиме по енергетиці: чи повернемось до графіків
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Логістична блокада Криму: як це впливає на війська рф | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Міжнародна підтримка України: нові виклики та можливості | Максим Джигун
Опубліковано
admin
У центрі Житомира сталася стрілянина, є загиблі
