Війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Конотопському районі Сумської області. Про це 9 лютого повідомила ДСНС.
Зазначається, що внаслідок влучання БпЛА по території залізничної станції виникло загоряння електропотяга. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу.
Також пошкоджені елементи контактної мережі залізниці.
В телеграм-каналі АТ Укрзалізниця вранці у понеділок повідомлялося, що пасажирський поїзд №6102 Бахмач-Пасажирський – Ворожба, який слідує через Конотопський район, “курсує від станції Конотоп із затримкою 1 година”.
- Домашня
- Новини України
- РФ вдарила по залізничній станції на Сумщині, загорівся електровоз
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по залізничній станції на Сумщині, загорівся електровоз
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський продовжив санкції проти ВПК Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Ешелонована оборона та мінування: Україна зміцнює кордон із Білоруссю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб розповів про бої на основних напрямках
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Ешелонована оборона та мінування: Україна зміцнює кордон із Білоруссю
Опубліковано
admin
Зірку Сам удома Деніела Стерна виправдали у справі про ескорт
