Збірна Італії з тенісу виграла Кубок Біллі Джин Кінг-2025, обігравши збірну США з рахунком 2:0. У фіналі Елізабетта Коччаретто перемогла Емму Наварро з рахунком 6:4, 6:4, а Жасмін Паоліні перемогла Джессіку Пегулу з рахунком 6:4, 6:2. Це вже друга перемога підряд для італійської збірної в цьому турнірі. Усього це їх шоста перемога в історії турніру. У півфіналі українки також поступилися італійкам.
- Домашня
- Новини спорту
- Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Опублікувати у
Новини спорту
Італійки, які перемогли Україну, стали переможницями Кубка Біллі Джин Кінг
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Вийшов трейлер нового мультфільму про баранчика Шона
Опубліковано
admin
