У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Сергій Лапін, друг Олександра Усика та директор Usyk17, поділився своєю думкою про те, чому боксер відмовився виходити на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що це питання в першу чергу стосується бізнесу. Лапін зазначив, що для такого великого поєдинку потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та підтримка організаторів. Він підкреслив, що нічого особистого або емоційного не перешкоджає проведенню бою з Кабаєлом, але важливо мати правильну структуру для організації цього поєдинку. Він також зазначив, що якщо з’явиться відповідна можливість, бій відбудеться, але якщо ні, у Усика є інші варіанти та можливості.

Більше від автора

Betsy Ross

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу