В усьому антикорупційному суді вину в прийнятті неправомірної вигоди була визнана колишня суддя Окружного адміністративного суду Києва. Вона отримала вигоду від заступника директора підприємства за прийняття певних судових рішень. Суд виявив її вину у вчиненні злочинів і вирішив покарати п’ятьма роками і шістьма місяцями в’язниці, з позбавленням права обіймати посади в державних органах протягом трьох років. Також її майно буде конфісковано. Вирок набере законної сили через 30 днів, але його можна буде оскаржити в апеляційному порядку.
- Домашня
- Новини України
- Екссуддя ОАСК отримала 5,6 років за хабарництво
Опублікувати у
Новини України
Екссуддя ОАСК отримала 5,6 років за хабарництво
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трагедія на Буковині: у Дністрі знайшли тіло 8-річного хлопчика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський: Боротьба за Крим – пріоритет України
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Зеленський відреагував на атаку РФ по Харкову
