Війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Конотопському районі Сумської області. Про це 9 лютого повідомила ДСНС.
Зазначається, що внаслідок влучання БпЛА по території залізничної станції виникло загоряння електропотяга. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу.
Також пошкоджені елементи контактної мережі залізниці.
В телеграм-каналі АТ Укрзалізниця вранці у понеділок повідомлялося, що пасажирський поїзд №6102 Бахмач-Пасажирський – Ворожба, який слідує через Конотопський район, “курсує від станції Конотоп із затримкою 1 година”.
- Домашня
- Новини України
- РФ вдарила по залізничній станції на Сумщині, загорівся електровоз
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по залізничній станції на Сумщині, загорівся електровоз
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трагедія на Буковині: у Дністрі знайшли тіло 8-річного хлопчика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський: Боротьба за Крим – пріоритет України
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ
Опубліковано
admin
Зірку Сам удома Деніела Стерна виправдали у справі про ескорт
