У середу, 17 вересня, відбувся матч Кубка України між командами Динамо і Олександрія. Динамо забило першим гол у першому таймі, але Олександрія зрівняла рахунок автоголом новачка Динамо, Владислава Блэнуцэ. Однак Динамо вирвало перемогу, забивши ще один гол наприкінці матчу. Олександр Піхальонок та Шола Огундана стали авторами голів для Динамо. Завдяки цій перемозі Динамо пройшло до 1/8 фіналу Кубка України.
- Домашня
- Новини спорту
- У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
Опублікувати у
Новини спорту
У грі Динамо стався автогол, але команда вийшла в 1/8 фіналу Кубка України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий клуб намагався переманити зіркового форварда
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Українські тенісисти не зіграють у чоловічому розряді Вімблдону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Фестиваль циркового мистецтва об’єднав дітей з усієї України
Опубліковано
admin
Рятувальники другу добу гасять пожежу на Хортиці
