Україна стикається з проблемою генерації електроенергії через руйнування та пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок обстрілів. Однак, уряд пообіцяв, що при відсутності нових пошкоджень електромереж та російських атак, влітку українці не повинні очікувати відключень електропостачання. Експерти наголошують, що уряд вживає заходів для забезпечення стабільності електропостачання, але все ж існує ризик виникнення проблем, особливо за умови аномальної спеки. Це може призвести до дефіциту електроенергії і відключень за графіками. Також важко передбачити вплив погоди на стан енергосистеми, особливо з урахуванням збільшення кількості сонячних електростанцій. Уряд і експерти закликають громадян бути обережними та готуватися до можливих проблем з електропостачанням.
- Домашня
- Новини України
- Росія битиме по енергетиці: чи повернемось до графіків
Опублікувати у
Новини України
Росія битиме по енергетиці: чи повернемось до графіків
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трагедія на Дністрі: з річки дістали тіла дорослого та двох дітей
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС
Опубліковано
admin
У центрі Житомира сталася стрілянина, є загиблі
