В усьому антикорупційному суді вину в прийнятті неправомірної вигоди була визнана колишня суддя Окружного адміністративного суду Києва. Вона отримала вигоду від заступника директора підприємства за прийняття певних судових рішень. Суд виявив її вину у вчиненні злочинів і вирішив покарати п’ятьма роками і шістьма місяцями в’язниці, з позбавленням права обіймати посади в державних органах протягом трьох років. Також її майно буде конфісковано. Вирок набере законної сили через 30 днів, але його можна буде оскаржити в апеляційному порядку.
- Домашня
- Новини України
- Екссуддя ОАСК отримала 5,6 років за хабарництво
Опублікувати у
Новини України
Екссуддя ОАСК отримала 5,6 років за хабарництво
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський назвав кількість окупантів в Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала багатоповерхівку у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Зеленський відреагував на атаку РФ по Харкову
