Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення більше 9500 українців повернулися з російського полону. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 громадян. Недавно звільнили ще 160 військовослужбовців, більшість з них були утримувані у полоні з 2022 року. Зеленський наголосив, що продовжується робота над поверненням всіх українців з російської неволі, і він закликав підтримувати їх після повернення додому. Також він подякував переговорній групі та військовим, які допомагають з обміном полоненими.

Більше від автора

Голова ДСНС нагородив українських рятувальників напередодні Дня Конституції

У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу