Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ

За повідомленням Forbes, Україна можливо використала американські ракети AGM-188A Rusty Dagger під час атаки на Воронезький завод напівпровідникових приладів. Ці ракети були розроблені для літаків F-16 і мають високу точність та дію на великі відстані. Україна уклала контракт на закупівлю 3550 таких ракет за $825 млн, що є значно дешевше, ніж аналогічні британські Storm Shadow. Ракети були використані в ракетному ударі по оборонному заводу у Воронежі, який є ключовим підприємством для виробництва електроніки для військової техніки, такої як ракети Х-101, системи Іскандер-К і Калібр, комплекси ППО С-400 та зенітні системи Панцир.

Більше від автора

Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу