Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили шахрайську схему ухилення від мобілізації. Група шахраїв у Києві та Вінниці створила фіктивні школи, куди фіктивно працевлаштовувала ухилянтів від призову. Це дало їм можливість уникнути служби в армії. За такі “послуги” вони отримували гроші від ухилянтів. Організатори схеми витратили отримані кошти на дороге авто і розкішні апартаменти. Зараз правоохоронці затримали кілька осіб, які брали участь у цій схемі, і ведуть розслідування для притягнення всіх винних до відповідальності.
- Домашня
- Новини Києва
- Затримано ділків, які оформлювали чоловіків “викладачами” неіснуючих ліцеїв
Опублікувати у
Новини Києва
Затримано ділків, які оформлювали чоловіків “викладачами” неіснуючих ліцеїв
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin
Конфіскація активів російського сенатора
