На Запорізькій атомній електростанції понад тиждень триває ситуація, коли станція отримує електроенергію лише через одну лінію електропередачі. Резервна лінія була відключена 7 травня, і тепер станція повністю залежить від єдиної функціонуючої лінії. Пошкодження лінії сталося на території, що контролюється Україною, але через військові дії ремонтні роботи не можуть бути проведені. Зупинено шість реакторів, які все ще потребують зовнішнього живлення для безпеки. Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії вважає, що зовнішнє енергопостачання є найбільшою загрозою для безпеки станції під час війни. Команда МАГАТЕ щодня відчуває військову активність та вибухи в районі станції.
- Домашня
- Новини України
- Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Опублікувати у
Новини України
Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили мережу онлайн-казино з обігом 141 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На будівництві захисних споруд для Зміївської ТЕС розікрали понад 8 млн
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Вдавав із себе туриста: у Молдові затримали співробітника ФСБ
Опубліковано
admin
Вишиванка Херсонщини: твоя тиша говорить голосно: я — Україна!
