На Запорізькій атомній електростанції понад тиждень триває ситуація, коли станція отримує електроенергію лише через одну лінію електропередачі. Резервна лінія була відключена 7 травня, і тепер станція повністю залежить від єдиної функціонуючої лінії. Пошкодження лінії сталося на території, що контролюється Україною, але через військові дії ремонтні роботи не можуть бути проведені. Зупинено шість реакторів, які все ще потребують зовнішнього живлення для безпеки. Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії вважає, що зовнішнє енергопостачання є найбільшою загрозою для безпеки станції під час війни. Команда МАГАТЕ щодня відчуває військову активність та вибухи в районі станції.
- Домашня
- Новини України
- Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Опублікувати у
Новини України
Запорізька АЕС вже тиждень на межі блекауту: в МАГАТЕ зробили заяву
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Держстат оцінив рівень промислової інфляції за рік
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія розпочала наступальну кампанію – ЗСУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Командирка відділення БпЛА про свій бойовий шлях та віру в перемогу | “Герої”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Неймар заявив про готовність зіграти у вирішальному матчі бразильців
Опубліковано
admin
Вишиванка Херсонщини: твоя тиша говорить голосно: я — Україна!
