Екс-голову Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу, яку підозрюють у незаконному збагаченні, внесли заставу у розмірі 20 мільйонів гривень. Суд змінив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на заставу та поклав на неї ряд обов’язків, включаючи здачу паспортів та носіння електронного браслета. Прокуратура зауважила, що наразі не виявлено порушень з її боку у виконанні умов застави. Сторона захисту надала документи про внесення повної суми застави та виконання всіх судових обов’язків.
- Домашня
- Новини України
- За ексочільницю Хмельницької МСЕК внесли заставу
Опублікувати у
Новини України
За ексочільницю Хмельницької МСЕК внесли заставу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала Запоріжжя дронами: є поранений
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Іскандером по підприємству на Одещині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
Сікорський: Путін насміхається з Трампа
