Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через те, що йому доведеться розглянути всі варіанти, якщо його квота в рамках картелю не буде збільшена. Нафта для країни є основним джерелом доходу, і вони хочуть значно збільшити видобуток. У травні Ірак видобував значно менше, ніж його квота в ОПЕК, і тепер прагне відновити експорт нафти в повному обсязі. Проте ОАЕ вже вийшли з ОПЕК через конфлікти щодо квоти і відчувають наслідки війни на Близькому Сході.
- Домашня
- Новини бізнесу
- З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опубліковано
admin
