З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через те, що йому доведеться розглянути всі варіанти, якщо його квота в рамках картелю не буде збільшена. Нафта для країни є основним джерелом доходу, і вони хочуть значно збільшити видобуток. У травні Ірак видобував значно менше, ніж його квота в ОПЕК, і тепер прагне відновити експорт нафти в повному обсязі. Проте ОАЕ вже вийшли з ОПЕК через конфлікти щодо квоти і відчувають наслідки війни на Близькому Сході.

Більше від автора

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

Парламентський день 25.06.2026

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу