Володимир Зеленський у вечірньому зверненні подякував українським рятувальникам

“Дякую за справжню ефективність рятувальникам ДСНС України, які щодня працюють на об’єктах енергетики, гасять пожежі, допомагають людям і громадам пройти цей складний час.

Результат роботи кожного, хто сьогодні задіяний у ліквідації наслідків ударів та відновленні зруйнованого — це внесок не лише в конкретний регіон, а в силу всієї України. Це робота на стійкість нашої держави, на здатність українців вистояти цієї зими й загалом у цій війні.”

Більше від автора

ChatGPT готується до запуску реклами вже цього тижня

США ігнорують пропозицію Путіна щодо фінансувавння Ради миру

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу