На одній з ділянок фронту російським загарбникам вдалося просунутися на 20 кілометрів до міста Суми. Це означає, що можна очікувати атаки FPV-дронами по обласному центру. Села Кіндратівка та Олексіївка перейшли до “червоної зони”, оскільки їх повністю захопили росіяни. Вони також намагаються рухатися далі, до селища Хотінь та Малої Корчаківки. Ситуація на відтинку Новомиколаївка-Варачине-Яблунівка-Юнаківка вважається важкою, оскільки росіяни наблизилися до цих населених пунктів. У районі Локні противник також намагається наступати, що ускладнює оборону. Росіяни зосередили значні сили в цих районах та використовують піхоту та дрони для атак. Президент Володимир Зеленський вважає, що Росія змінила свої цілі через нестачу сил, інакше вона б атакувала швидше.
- Домашня
- Новини України
- Війська РФ вийшли на 20 км до Сум – DeepState
Опублікувати у
Новини України
Війська РФ вийшли на 20 км до Сум – DeepState
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оприлюднив дані щодо боїв на фронті
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удар по Запоріжжю – двоє загиблих, семеро поранених
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрон РФ поцілив по іноземному судну, є втрати
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Нічия Уругваю та історичний успіх Єгипту: підсумки дня на ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
22 червня 1941 року війна прийшла в життя мільйонів українців — із руйнуваннями, втратами й болем.
Опубліковано
admin
Усман Дембеле через травму пропустить перші матчі Клубного чемпіонату світу
