Двоє агентів ФСБ були ув’язнені на Черкащині за вчинення підпалів, а їх майно було конфісковано. За інформацією СБУ, зловмисників затримали у серпні 2024 року, коли вони намагалися пошкодити сигнальну установку Укрзалізниці. Виявилося, що один з агентів був дезертиром з української військової частини, який почав працювати на російську спецслужбу за обіцянки “швидкого заробітку”. Разом зі своїм компліцем вони підпалювали релейні шафи на залізничних магістралях, фотографували ці дії та відправляли відео до ФСБ. Суд визнав їх винними у диверсії, вчиненій в умовах воєнного стану.
- Домашня
- Новини України
- Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Опублікувати у
Новини України
Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зрив перемовин? Зеленський не поїде в Ґданськ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Закарпатті лікарня заробила 9,5 млн грн на фантомних пацієнтах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
250 мільйонів бджіл висипалися на трасу після ДТП: рої атакували людей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Привласненні майна на 300 млн: викрито схему за участю екстоппосадовця
Опубліковано
admin
