В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС

Державні і приватні мережі АЗС у Запоріжжі почали захист своїх станцій. На випадок критичної ситуації в місті працюватимуть мобільні станції. Про це заявив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.
“Доведено до всіх АЗС типові проєкти. Сьогодні спілкувався з керівниками державних та приватних АЗС. Захист АЗС власники будуть робити власним коштом. Що стосується цін на пальне, то це не вплине на них”, – зауважив він.
Нині в місті дефіциту пального не існує, наголосив урядовець.
“У нас вранці була розмова з прем’єр-міністром України щодо реакцій і пришвидшення пасивного захисту наших АЗС. Тут має налічуватись три компоненти: пасивний захист, ремкомплект для швидкого відновлення і третє – на випадок критичної ситуації маємо робити мобільні заправні станції”, – сказав очільник області.
За його словами, одна з державних мереж АЗС удосконалила проєкт захисту, який розробила ОВА та надіслала всім.
В місті проводиться велика робота щодо захисту критичної інфраструктури. Влада ще торік почала захист електротрансформаторних підстанцій, продовжили захистом теплових мереж та водної інфраструктури, запевнив посадовець.
Раніше у Запоріжжі повідомлялося про пошкодження приватних будинків, станції технічного обслуговування та автозаправної станції.
В Запоріжжі після удару РФ спалахнула пожежа

Більше від автора

Дрони зоставили Севастополь повністю без світла

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу