Під час форуму в Японії між бізнесами було укладено угоди на суму майже 1 мільярда доларів, як повідомив Тарас Качка, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. У рамках візиту делегації до Японії було підписано 29 важливих домовленостей, які стосуються спільних проєктів у галузі сільського господарства, харчової промисловості, інфраструктури, будівництва, технологій та інновацій. Українська делегація взяла участь у заході, присвяченому Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці.
- Домашня
- Новини бізнесу
- В Японії підписано договорів на майже $1 млрд
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Японії підписано договорів на майже $1 млрд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Українців попередили щодо споживання електроенергії
