В Україні зафіксували нові знеструмлення

Зранку у середу в п’яти регіонах України сталося знеструмлення через атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури та погодні умови. У Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях були позбавлені електропостачання. Також через грозу та сильний вітер знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади працюють на відновлення ліній електропередачі. Споживання електроенергії знизилося на 4,2% через безхмарну погоду, що сприяє роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендували громадянам розподіляти споживання електроенергії: використовувати потужні електроприлади вдень, коли працюють сонячні електростанції, а ввечері обмежити їх використання.

Більше від автора

Засідання Комітету з питань інтеграції України до ЄС 23.06.2026

56-річна дружина Джеффа Безоса показалася без макіяжу

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу