Українська енергетична компанія Укренерго повідомила, що скасувала графіки погодинних відключень електроенергії в усіх регіонах країни. Однак через нові атаки з боку Росії деякі області залишаються без світла, особливо складна ситуація на Донеччині. Укренерго продовжує проводити аварійно-відновлювальні роботи для відновлення електропостачання. Споживання електроенергії залишається на високому рівні, що пояснюється збільшенням попиту на початку тижня. Українців закликають економно використовувати електроенергію та утримуватися від ввімкнення потужних приладів одночасно з 16:00 до 22:00.
- Домашня
- Новини України
- В Україні скасували графіки відключень
Опублікувати у
Новини України
В Україні скасували графіки відключень
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Трамп підтвердив удари США по Ірану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила Київ балістикою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги
Опубліковано
admin
Більше від автора
Збірна України з дзюдо повертається з Європи з медалями
