У серпні цього року на Україну було ввезено більше 9 тисяч електромобілів, що вдвічі більше, ніж у липні минулого року. За даними Державної митної служби, з цих авто більше 1,9 тисячі були нові, а решта – вживані. Загальна вартість цих електромобілів становила майже 8,1 мільярда гривень, що майже вдвічі більше, ніж у серпні минулого року. Держбюджет збільшився на 31,9 мільйонів гривень від митних платежів, але водночас було надано понад 1,6 мільярда гривень пільг при сплаті митних платежів, що також більше, ніж у минулому році.
- Домашня
- Авто новини
- В Україні подвоївся імпорт електромобілів
Опублікувати у
Авто новини
В Україні подвоївся імпорт електромобілів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Авто новини
У Запоріжжі після удару РФ спалахнула пожежа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
У Китаї дебютував новий Jaguar Freelander
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Швеція закликала ЄС не схвалювати автопілот Tesla FSD
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Сенат підтримав обмеження повноважень Трампа щодо Ірану
Опубліковано
admin
Тренер Кроуфорда поділився інформацією про його перспективи
