У метрополітені Києва стався інцидент, коли 19-річний юнак під час “трюку” пошкодив рекламний світильник. Він влаштував біг по балюстраді між ескалаторами на станції метро Хрещатик, чіпляючись за рекламні світильники. В результаті “паркуру” хлопець зламав один зі світильників, що призвело до матеріальної шкоди для рекламної компанії. Тепер йому загрожує до п’яти років обмеження волі за цей вчинок. Поліція Києва отримала інформацію про інцидент з соцмереж і звертається до цього випадку серйозно.
- Домашня
- Новини Києва
- В Києві юнака затримали за “паркур” і пошкодження майна в метро
Опублікувати у
Новини Києва
В Києві юнака затримали за “паркур” і пошкодження майна в метро
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду очолив список найкращих бомбардирів збірної Португалії на ЧС
Опубліковано
admin
