В усіх регіонах України у понеділок, 2 лютого, застосовуватимуть погодинні відключення електроенергії та обмеження потужності для промислових споживачів. Про це повідомила пресслужба Укренерго.
В компанії нагадали, що причина таких обмежень – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергетичні об’єкти.
“Ситуація в енергосистемі може змінитись. Час та обсяг застосування відключень за вашою адресою – дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні” – додали в Укренерго.
Окремо енергетики нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії у разі наявності.
Укренерго оцінило стан енергосистеми після аварії
- Домашня
- Новини України
- Укренерго заявило про відключення на понеділок
Опублікувати у
Новини України
Укренерго заявило про відключення на понеділок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський затвердив рекордні витрати на оборону
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Перевірки в ТЦК: мобілізація в Україні має бути законною | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Відомий клуб намагався переманити зіркового форварда
Опубліковано
admin
Епштейн міг працювати на РФ та збирати компромат на світових лідерів – ЗМІ
