У понеділок обмеження споживання електрики застосовуватимуться у більшості регіонів України. Про це повідомило Укренерго у неділю, 21 грудня.
Як зазначається, діятимуть графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів та графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
В Укренерго наголосили, що час та обсяг обмежень можуть змінитися. А актуальна інформація щодо відключень буде публікуватися на офіційних сторінках обленерго.
Також у компанії нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
- Домашня
- Новини України
- Укренерго підтвердило відключення на понеділок
Опублікувати у
Новини України
Укренерго підтвердило відключення на понеділок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала Запоріжжя і Харків: що відомо
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Війна орденів. Найглибша криза України з Польщею
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Китай рекордно збільшив закупівлі золота в РФ – ЗМІ
