Український прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що американсько-український інвестиційний фонд відбудови буде зареєстрований у США, але рахунок фонду буде в Україні і поповнюватиметься у гривні. Кабінет міністрів просить депутатів Ради якнайшвидше ратифікувати угоду про цей фонд. Ратифікація потрібна лише для однієї з угод, інші дві угоди не потребують схвалення депутатами. Переговорна команда зі США повернеться наступного тижня, щоб надати деталі двох інших угод. Угода про надра з США є безстроковою, але може бути розірвана або переглянута через 10 років. Голосування за ратифікацію угоди між США та Україною планується на 8 травня.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Українсько-американський інвестфонд зареєструють у США – Шмигаль
Опублікувати у
Новини бізнесу
Українсько-американський інвестфонд зареєструють у США – Шмигаль
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк визначив курси валют на вівторок
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Україні різко зросли ціни на землю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Гривня зміцніла на тлі рекордних інтервенцій НБУ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Найцікавіші футбольні матчі: анонс на сьогодні
