Україна відновила імпорт газу через південний Трансбалканський маршрут. За даними Reuters, Україна отримала 1,1 млн кубічних метрів газу через цей маршрут у середу після 0,78 млн куб. м у вівторок. Трансбалканський маршрут з’єднує Україну з терміналами ЗПГ у Греції через Молдову, Румунію та Болгарію. Постачання газу через цей маршрут відновили після паузи у вересні-жовтні, через знижку на транзит, яку надали молдовські і румунські оператори на шість місяців до кінця квітня 2026.
- Домашня
- Новини бізнесу
- Україна знову почала отримувати газ Трансбалканським коридором
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна знову почала отримувати газ Трансбалканським коридором
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Для учасників Олімпіади впроваджують фінансові гранти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 4: «Партнерство заради безпеки: синергія війська та цивільної освіти»
Опубліковано
admin
