На чемпіонаті світу з вільної боротьби в Загребі збірна України вже здобула першу нагороду. Марія Винник отримала срібну медаль у ваговій категорії до 59 кг. Вона почала турнір з трьох перемог, перемогла у півфіналі над спортсменкою з Канади, але поступилася у фіналі японці Сакурі Оніші. Це перша медаль Марії на чемпіонатах світу, а також перша нагорода для України на цьому турнірі. Ще дві українки, Анастасія Алпеєва та Ірина Коляденко, будуть боротися за бронзові медалі.
- Домашня
- Новини спорту
- Україна розпочала ЧС-2025 з вільної боротьби з нагороди
Опублікувати у
Новини спорту
Україна розпочала ЧС-2025 з вільної боротьби з нагороди
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Опубліковано
admin
Головний тренер Ліверпуля підсумував трансферну кампанію
