Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий в квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже в безпеці разом зі своїми родинами після того, як залишили територію Ірану. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українська сторона співпрацювала з різними інституціями та сторонами для забезпечення повернення громадян додому, і наразі моряки перебувають у безпеці та їхнє здоров’я задовільне. Нагадаючи, що в минулому році українські моряки також були звільнені з піратського полону у Сенегалі, а також про напад Росії на кораблі в Чорному морі з жертвами.

Більше від автора

Солдат КНДР втік до Південної Кореї, подолавши найбільш небезпечний кордон

У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу