Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив про намір купувати ядерне паливо від США для збільшення ядерної потужності країни, але при цьому продовжуватиме імпортувати російське паливо. Це рішення призначене для диверсифікації закупівель і забезпечення обслуговування ядерних реакторів. Угорщина планує підвищити продуктивність ядерних електростанцій, що, за словами міністра, допоможе підвищити конкурентоспроможність країни та знизити комунальні тарифи. Раніше Росія була головним постачальником ядерного палива для США, навіть після введення закону про заборону імпорту збагаченого урану з РФ.
- Домашня
- Новини світу
- Угорщина купуватиме ядерне паливо у США, зберігаючи зв’язки з Росією
Опублікувати у
Новини світу
Угорщина купуватиме ядерне паливо у США, зберігаючи зв’язки з Росією
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
РФ перекидає ППО з фронту для захисту Москви – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Суперклей в Білому Домі. Нова книга про Трампа
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Україна придбає у Швеції до 150 винищувачів Gripen
