Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто повідомив про намір купувати ядерне паливо від США для збільшення ядерної потужності країни, але при цьому продовжуватиме імпортувати російське паливо. Це рішення призначене для диверсифікації закупівель і забезпечення обслуговування ядерних реакторів. Угорщина планує підвищити продуктивність ядерних електростанцій, що, за словами міністра, допоможе підвищити конкурентоспроможність країни та знизити комунальні тарифи. Раніше Росія була головним постачальником ядерного палива для США, навіть після введення закону про заборону імпорту збагаченого урану з РФ.
- Домашня
- Новини світу
- Угорщина купуватиме ядерне паливо у США, зберігаючи зв’язки з Росією
Опублікувати у
Новини світу
Угорщина купуватиме ядерне паливо у США, зберігаючи зв’язки з Росією
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
“Особистий ворог Путіна” Нехорошев помер від “отруєння грибами” у Ризі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Уряд Чехії не пустив президента на саміт НАТО – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Навроцький не приїде на конференцію з відновлення України: названа причина
Опубліковано
admin
Україна придбає у Швеції до 150 винищувачів Gripen
