Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області сталася трагедія: під час атаки на команду саперів двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цього власті організації прийняли рішення призупинити роботу з розмінування заради безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50. За даними військового керівництва, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але цю інформацію ще перевіряють. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги наголосив, що напад на гуманітарну організацію є дуже тривожною тенденцією. Наразі Норвезька народна допомога продовжує працювати лише у кризових ситуаціях та підтримувати своїх працівників.

Більше від автора

Мер міста на Київщині отримав підозру

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу