У Запоріжжі відновили енергопостачання 10 тисяч споживачів, знеструмлених через атаки окупантів. Про це повідомило Запоріжжяобленерго.
“Сьогодні через чергову ворожу атаку на обласний центр мали нові пошкодження в наших електромережах. Для відновлення електропостачання знеструмлених споживачів мали виконати певні технологічні операції, які, на жаль, означали короткочасне знеструмлення ще низки споживачів. Загалом йшлося про понад 10 тисяч осель, що залишилися без електропостачання”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що станом на 20:30 роботи завершені. Тривають роботи з відновлення електропостачання кількох населених пунктів Запорізького району, знеструмлених сьогодні через обстріли.
.
- Домашня
- Новини України
- У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Чернігові троє поранених через атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Харкові дрон РФ вдарив по багатоповерхівці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ завдали ударів по 10 скупченням військ Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду повторив антирекорд Анрі на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
Видобуток нафти в Росії скорочується другий місяць поспіль
