У Запоріжжі відновили енергопостачання 10 тисяч споживачів, знеструмлених через атаки окупантів. Про це повідомило Запоріжжяобленерго.
“Сьогодні через чергову ворожу атаку на обласний центр мали нові пошкодження в наших електромережах. Для відновлення електропостачання знеструмлених споживачів мали виконати певні технологічні операції, які, на жаль, означали короткочасне знеструмлення ще низки споживачів. Загалом йшлося про понад 10 тисяч осель, що залишилися без електропостачання”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що станом на 20:30 роботи завершені. Тривають роботи з відновлення електропостачання кількох населених пунктів Запорізького району, знеструмлених сьогодні через обстріли.
.
- Домашня
- Новини України
- У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі відновили подачу електроенергії після російського обстрілу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Криму горить Сакська ТЕЦ – соцмережі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Втрати Росії у війні перевищили 1,4 млн осіб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Опубліковано
admin
Видобуток нафти в Росії скорочується другий місяць поспіль
