У першому турі нового сезону Української Прем’єр-ліги відбувся матч між Епіцентром і Шахтарем, який встановив рекорд відвідуваності. На стадіоні імені Романа Шухевича в Тернополі зібралося 9850 вболівальників обох команд, що стало найбільшою кількістю глядачів на матчах УПЛ після вторгнення агресора. Шахтар виявився сильнішим у протистоянні, але перемогу святкував не тільки на полі, а й у соціальних мережах Telegram і WhatsApp.
- Домашня
- Новини спорту
- У Тернополі в матчі Шахтаря з Епіцентром встановлено рекорд
Опублікувати у
Новини спорту
У Тернополі в матчі Шахтаря з Епіцентром встановлено рекорд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Український метальник молота Кохан у Загребі стає срібним призером
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
РФ зменшила інтенсивність штурмів – DeepState
