У Сумах через знеструмлення одного з об’єктів КП Міськводоканал тимчасово обмежили подачу води. Частина міста отримує воду з пониженим тиском за графіком. Мешканцям району Хіммістечка, Басів, а також деяких вулиць вода буде подаватися з 05:00 до 10:00. Подачу води у звичайному режимі пообіцяли відновити після відновлення енергопостачання. Також у зв’язку з відсутністю електроенергії курсують лише тролейбуси з автономним ходом, а автобуси працюють за звичним розкладом.
- Домашня
- Новини України
- У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Опублікувати у
Новини України
У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі затримали дезертира, який працював на ФСБ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти за профнепридатність
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Повідомлення про корупцію: практичні інструменти для заявників та викривачів
Опубліковано
admin
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки
