У Сумах через знеструмлення одного з об’єктів КП Міськводоканал тимчасово обмежили подачу води. Частина міста отримує воду з пониженим тиском за графіком. Мешканцям району Хіммістечка, Басів, а також деяких вулиць вода буде подаватися з 05:00 до 10:00. Подачу води у звичайному режимі пообіцяли відновити після відновлення енергопостачання. Також у зв’язку з відсутністю електроенергії курсують лише тролейбуси з автономним ходом, а автобуси працюють за звичним розкладом.
- Домашня
- Новини України
- У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Опублікувати у
Новини України
У Сумах обмежили подачу води через знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський привітав спецпризначенців СБУ з професійним святом
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Відключення світла поширились на вісім областей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині ексдиректора держпідприємства підозрюють у мільйонних збитка
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Зірка української естради розповіла, як її “кинули” на мільйон гривень
Опубліковано
admin
Повітряні сили розкрили подробиці нічної атаки
