У Сербії прокуратура звинуватила 13 осіб, серед яких колишній міністр, у причетності до обвалу навісу залізничного вокзалу у Новому Саді минулого року. Серед звинувачених – колишній міністр будівництва Горан Весіч та його помічник. Їм пред’явлено звинувачення у порушенні громадської безпеки за введення в експлуатацію будівлі без дозволу та недбале утримання конструкції. Додаткові обвинувачення стосуються порушень під час реконструкції вокзалу.
- Домашня
- Новини світу
- У Сербії ексміністра та ще 12 осіб звинуватили у трагедії на вокзалі
Опублікувати у
Новини світу
У Сербії ексміністра та ще 12 осіб звинуватили у трагедії на вокзалі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Туреччина відреагувала на удар дронів РФ по судну в Чорному морі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп анонсував виробництво Patriot і Tomahawk автогігантами США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Борги росіян та бізнесу з податків рекордно зросли
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти за профнепридатність
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі затримали дезертира, який працював на ФСБ
Опубліковано
admin
У РФ рекордно зросла оптова ціна бензину після ударів по НПЗ
