У січні через сильні морози у Нью-Йорку загинули щонайменше 18 людей. Про це в понеділок, 9 лютого, повідомив мер міста Зоран Мамдані, передає BBC.
Зазначається, що у місті зафіксовано тринадцять днів, коли температура не перевищула нуль градусів за Цельсієм – такого у Нью-Йорку не було упродовж шести десятиліть.
Після запровадження 19 січня надзвичайної ситуації “синього коду” у Нью-Йорку було облаштовано близько 1400 прихистків та пунктів обігріву. Попри це, принаймні 10 жертв холоду були знайдені саме на вулиці.
Мамдані заликає містян залишатися у приміщеннях та піклуватися про сусідів, поки період екстремального холоду не завершиться. Синоптики прогнозують, що це станеться вже найближчим часом після відходу арктичної повітряної маси.
- Домашня
- Новини світу
- У Нью-Йорку від морозів загинули 18 людей
Опублікувати у
Новини світу
У Нью-Йорку від морозів загинули 18 людей
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ
Опубліковано
admin
