У Московській області оголосили режим безпілотної небезпеки

У Московській області оголосили режим безпілотної небезпеки, який позначається насамперед забороною виходити на вулицю та підходити до вікон. Людям радять залишатися вдома або шукати укриття, якщо вони знаходяться на вулиці або в автотранспорті. Також попереджають про можливі перебої у мобільному зв’язку. Ситуацію контролюють регіональні служби запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Більше від автора

Артисти з РФ скасовують гастролі в анексованому Криму

#30роківКонституції #КонституціяУкраїни #ОсновнийЗакон #ВерховнаРада #Стефанчук

Залишити відповідь

Останні коментарі

Немає коментарів до показу.

Новини світу